Jerzy Wołoszyn
Dyrektor Zakładu

Jerzy Wołoszyn

tel. 16 624-25-50, wew. 563
tel. 16 628-23-10, wew. 563
dz@zopgkor.pl
Wacław Andrzej Wajda
Zastępca Dyrektora

Wacław Andrzej Wajda

tel. 16 624-25-50, wew. 416
zdr@zopgkor.pl
Małgorzata Jackowska
Kierownik Działu Administracji i Eksploatacji

Małgorzata Jackowska

tel. 16 624-25-50, wew. 536
tel. 16 628-23-10, wew. 536
mjackowska@zopgkor.pl
Halina Bachmat
Główny Księgowy

Halina Bachmat

tel. 16 624-25-50, wew. 531
tel. 16 628-23-10, wew. 531
hbachmat@zopgkor.pl
Jerzy Mikłasz
Kierownik zespołu ds. przygotowania i realizacji zadań remontowo-budowlanych

Jerzy Mikłasz

tel. 16 624-25-50, wew. 527
jmiklasz@zopgrkor.pl
Janusz Dymek
Inspektor ds. BHP i P.POŻ

Janusz Dymek

tel. 16 624-25-50, wew. 551
jdymek@zopgkor.pl
Ryszard Chytra
Kierownik Sekcji Gospodarczo-Technicznej w Medyce

Ryszard Chytra

tel. 16 671-55-69
rchytra@zopgkor.pl
Bernard Muła
Kierownik Sekcji Techniczno-Gospodarczej w Korczowej

Bernard Muła

tel. 16 624-25-50, wew. 500
tel. 16 628-23-10, wew. 500
bmula@zopgkor.pl
Andrzej Ozimek
Kierownik Sekcji Techniczno-Gospodarczej w Budomierzu

Andrzej Ozimek

tel. 794 068 405
aozimek@zopgkor.pl
Katarzyna Klimko
Kierownik Sekcji Techniczno-Gospodarczej w Krościenku

Katarzyna Klimko

tel. 13 461 35 42
kklimko@zopgkor.pl